ANTSAŞ STAND FUAR TARİHLERİ ------ ANTALYA YAPEX FUARI 16-19 KASIM 2016 TARİHLERİ ARASINDA ------------------------------------ ANTALYA GROWTECH TARIM FUARI 30 KASIM 03 ARALIK 2016 TARİHLERİ ARASINDA ------------------------------------ ANTALYA HOTEL EKİPMANLARI FUARI 18-21 OCAK 2017 TARİHLERİ ARASINDA ------------------------------------ ANTALYA GIDA FUARI 15-18 ŞUBAT 2017 TARİHLERİ ARASINDA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ANTALYA GIDA FUARI

10 – 13 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya Expo Center  da düzenlenen 21. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı  ve eş zamanlı olarak düzenlenen ; Türkiye de içecek konusunda düzenlenen tek fuar olma özelliğine  sahip “ Anfaş Bevex”   de  dev markalar gövde gösterisi yaptılar.

 

400 katılımcı firmanın   ürün ve hizmetlerini sergilediği fuar da profesyonel ziyaretçi rekoru kırıldı. Türkiye genelinden ve Japonya , Malezya, Cezayir ,Moldova, Arnavutluk, Kosova, Suudi Arabistan, Hırvatistan, Irak, İran , Pakistan , Rusya, Kuveyt, Mısır , Tunus, Hollanda,  Hindistan, İtalya, Almanya,  Azerbaycan, Fas ve Dubai’nin ağırlıkta olduğu  38 ülkeden 46.122 sektör profesyoneli fuarlarımızı ziyaret etti. 

Antalya Gıda Fuarı Stand Firması

 

İlk Kez Fuarda Gıda Teknolojisi ve İnovasyon Sergisi Düzenlendi

Anfaş Food Product Fuarında bu sene yepyeni bir uygulamaya start verildi.  Fuar alanının içerisinde hazırlanan “Gıda Teknolojisi ve İnovasyon Sergisi nde  katılımcı firmalar sadece piyasaya yeni çıkardıkları ve çıkaracakları ürünlerini sergilediler.